
По повод Деня на числото Пи и Международния ден на математиката в СУ „Христо Ботев“ за втори път се проведе общоградското математическо състезание „Мисия Математика“.
В математическото предизвикателството се включиха ученици от I до VII клас от двете средни училища в града ни – СУ „Христо Ботев" и СУ „Н. Й. Вапцаров“.
Гордеем се с всички участници!
Резултати
Индивидуално класиране 1-4 клас