Днес се проведе награждаването в конкурса по фотография „Лято през обектива“, организиран от Младежки Център - гр. Айтос.
Горди сме да споделим, че сред отличените участници са и наши талантливи ученици:
- Дамла Шукри от 10.а клас – II място
- Севил Мустафа от 10.б клас – IV място
Организаторите споделиха, че най-активни в конкурса са били именно учениците от СУ „Христо Ботев“ – Айтос!
Около 50 наши ученици от 8. до 10. клас се включиха в инициативата, вдъхновени и подкрепени от своите учители по информационни технологии.
Поздравления за всички участници – за техния талант, креативност и усет към красотата!
Благодарим на техните учители за подкрепата и вдъхновението, което дават всеки ден!