13 - ти Ноември - Световен Ден на Добротата !

Нека бъдем по -добри, по - съпричастни и разбиращи се един друг.
Ехото на благата дума е безкрайно, а проявата на доброта и загриженост към заобикалящите е дело, което няма цена и може да донесе в живота на нуждаещите се вяра в един по -красив ден ! Нека бъдем част от този ден!

Как малките ученици отбелязаха
13 - ти ноември?

Табла украсиха фоайетата на база 1 и база 3 на СУ" Христо Ботев"

Сърца и красиви пожелания за добро изпълниха стаите на третокласниците.

Интерактивен урок с учениците от 3 клас "За да имаш приятели" с послания за добро и приятелства, с усмивки и песни представиха Милена Янева и Ваня Вълкова.

Бъдете добри! Предайте добротата нататък . .
