Днес дворът на най-старото училище в община Айтос – СУ „Христо Ботев“ – се изпълни с усмивки, радостни възгласи и очакване!
Нашите малки герои – първокласниците – с трепет и любопитство прекрачиха училищния праг, а родителите, учителите и приятелите им ги аплодираха и окуражаваха.
Директорът ни, г-жа Пенка Кирязова, отправи вдъхновяващо слово – да мечтаем смело и да вярваме в себе си!
Специални думи на подкрепа получихме и от кмета на община Айтос, г-н Васил Едрев, който ни пожела здрава и успешна учебна година!
За празничната програма се погрижи г-жа Цвета Андреева, а за реда и организацията – г-н Милен Минчев.
Благодарности на г-н Николай Димитров, г-жа Диляна Златева и нашите ученици, които осигуриха страхотно озвучаване и настроение!
2025/2026 започна – нека е година на нови знания, приятелства и победи!
Нека заедно да превърнем всяка трудност във възможност и всяка мечта – в реалност!